Wie zijn wij
Hallo! Mijn naam is Anja Coppens en samen met mijn team zijn wij experten in administratie, organisatie en planning. Eén ieder virtual assistant is gedreven in zijn of haar vak door kennis, met vooral veel passie.
Na 22 jaar ervaring in de banksector, was het tijd voor een nieuwe uitdaging. Tijdens mijn carrière in de banksector stelde ik vast dat veel ondernemers uitstekend werk leveren voor hun core-business. Dit net omdat ze dit doen met hart en ziel, het is hun passie! Maar uiteraard zijn er heel veel andere taken uit te voeren in een onderneming, waar ze eigenlijk geen tijd en/of energie willen aan besteden of die ze gewoon niet graag doen.
Net om die redenen is de administratie vaak een struikelblok en zorgt dit voor veel problemen binnen een bedrijf.
Bizz Assist – virtual assistants, is opgericht uit een passie om ondernemers bij te staan, te ondersteunen én te ontzorgen. Zodat morgen jullie er niet meer alleen voor staan en dat de ondernemeris zich kunnen focussen op wat echt telt.
Persoonlijk hecht ik héél veel belang aan gedrevenheid, discretie en efficiëntie. Een persoonlijke aanpak en een open communicatie zijn key in onze rol als virtual assistants.
Met mijn studies voor menswetenschappen ontdekte ik de vele facetten van ieder zijn persoonlijkheid, vandaag een absolute must in iedere onderneming.
Daarnaast behaalde ik het diploma Bachelor Marketing en Master Handelswetenschappen, met een specialisatie accountancy.
Last but not least, ondernam ik ook een cursus professional organizer / lean management.
Heb je nog vragen? Stel ze gerust!
Anja & Co
Hallo, ik ben Olivia Vanderbecken.
Na meer dan 25 jaar ervaring in de administratie, besloot ik dat het tijd was om mijn droom te volgen en freelancer te worden.
Ik kan terugvallen op een brede waaier aan kennis door de verschillende sectoren waarin ik heb gewerkt. Gedurende mijn carrière heb ik ervaring opgedaan als administratieve allrounder in de import/export, vastgoed, ziekenhuisplanning, opleidingssector en meer.
Een bijkomende troef is zonder twijfel mijn taalvaardigheid. Ik ben tweetalig opgevoed in het Nederlands en het Frans. Naast mijn studies Management Assistant heb ik ook talen gestudeerd. Bovenop mijn twee moedertalen kwam er dus nog Engels en Spaans.
De rode draad doorheen deze jaren was zonder twijfel mijn drang naar nauwkeurigheid en efficiëntie. Dit is volgens mij ook een basisvereiste in de administratie. Of het nu gaat om formulieren invullen, data-input of facturatie, het moet gewoon kloppen!
Mijn naam is Evelien Van de Vijver en graag help ik jou als ondernemer je tijd te optimaliseren!
Als Virtual Assistant ontzorg ik jou van die energievretende taken! Waar word je niet blij van als ondernemer?
Geef je graag administratieve of logistieke taken uit handen? Dat kan!
Door mijn opleiding Office Management en ervaring in verschillende sectoren met als expertise logistiek, kan ik je perfect ondersteunen zodat jij een betere work/life balans krijgt of weer meer tijd hebt om extra klanten aan te nemen!
Win-win..toch ?
Ik beheers naast het Nederlands, ook vlot de Engelse en Frans taal!
Oh ja, ik hou van een toffe connectie met mijn klanten en ben prestatiegericht!
Schakel me vandaag nog in als VA en krijg opnieuw plezier in het ondernemen!
Hallo, mijn naam is Ann
Ik ben een technisch sterke Virtual Assistant met een brede ervaring in online ondernemen, digitale tools, content en automatisering. De afgelopen jaren heb ik mij daarnaast steeds verder gespecialiseerd in **AI en de praktische toepassingen ervan binnen een bedrijf**.
Mijn kracht ligt niet alleen in het uitvoeren van taken. Ik denk mee, zoek uit hoe iets slimmer of efficiënter kan en vertaal nieuwe technologie naar oplossingen die in de praktijk ook echt bruikbaar zijn.
AI als praktische assistent voor je bedrijf
AI ontwikkelt zich razendsnel en biedt ondernemers enorm veel mogelijkheden. Maar weten dát er mogelijkheden zijn, is iets anders dan weten hoe je ze daadwerkelijk kunt inzetten.
Daar help ik bij.
Ik gebruik AI onder andere voor research, contentontwikkeling, analyse, planning, het structureren van informatie, het verbeteren van workflows en het automatiseren of versnellen van terugkerende werkzaamheden. Daarbij kijk ik niet alleen naar wat technisch mogelijk is, maar vooral naar **wat zinvol is voor jouw bedrijf**.
Ik experimenteer graag met nieuwe tools en toepassingen, maar technologie is voor mij nooit een doel op zich. Het moet tijd besparen, werk eenvoudiger maken of tot een beter resultaat leiden.
Technisch, creatief én georganiseerd
Naast AI heb ik ruime ervaring met digitale en technische ondersteuning. Nieuwe software uitzoeken, systemen opzetten, processen verbeteren, problemen oplossen of ontdekken waarom iets niet werkt: dat zijn precies de dingen waar ik graag mijn tanden in zet.
Ook kan ik ondersteunen bij onder andere contentplanning en -creatie, online research, e-mailmarketing, automatisering, Canva en grafische content, websites, product- en contentbeheer en uiteenlopende administratieve en organisatorische werkzaamheden.
Door mijn combinatie van technisch inzicht, creativiteit en praktische ondernemerservaring** kan ik vaak verschillende onderdelen met elkaar verbinden in plaats van slechts één losse taak uit te voeren.
Een extra paar handen én een extra paar hersenen
Misschien heb je geen behoefte aan een traditionele VA aan wie je simpelweg een lijst taken doorgeeft. Misschien zoek je iemand die zelfstandig kan werken, vragen stelt, oplossingen zoekt en met je meedenkt.
Dat is waar ik het beste tot mijn recht kom.
Ik werk graag met zelfstandige ondernemers en kleine bedrijven waar ik echt iets kan bijdragen. Of het nu gaat om een eenmalig project, het uitzoeken en implementeren van een nieuwe oplossing, ondersteuning achter de schermen of ontdekken hoe AI jouw dagelijkse werkzaamheden slimmer kan maken.
Heb je het gevoel dat iets makkelijker, slimmer of efficiënter zou moeten kunnen, maar weet je nog niet precies hoe? Dan zoek ik dat graag voor je uit.
Mijn naam is Karen De Wilde & graag ondersteun ik jou in diverse HR-gerelateerde taken.
Met meer dan 18 jaar concrete praktijkervaring kent HR weinig tot geen geheimen meer voor mij.
Ik heb voornamelijk voeling met het bedrijfsleven in de KMO-wereld, variërend van kleine tot grotere ondernemingen. Mijn aanpak is hands-on en do-it-yourself, van dagelijkse personeelsadministratie en contractopmaak tot het uitrollen van strategisch lange termijnbeleid. I did it all…
Mijn troef is dan ook dat je bij mij terecht kan voor een heel breed scala aan HR-gerelateerde noden: payroll- & personeelsadministratie, HR-processen, beleidsontwikkeling, HR-automatisering, diverse HR-projecten…
Kortom, Of het nu gaat om operationele ondersteuning of strategisch advies, ik sta klaar om uw HR-behoeften te vervullen.
Beschikbaarheid
• Ad hoc tot langere termijn-opdracht
• Max. 8 uur per week (ik blijf me 4/5de inzetten als docent aan de hogeschool)
• Dag: overeen te komen in functie van mijn lesrooster
• Ter plaatse of online
